Ja, wij bieden in samenwerking met ActiveCollab een 30 dagen proefversie waarbinnen je alle functies rustig kunt ontdekken. Wij staan voor je klaar voor vragen over het systeem. Op het moment dat je besluit om met ActiveCollab door te gaan, zullen wij je proefversie omzetten naar een volwaardige versie met behoud van je gegevens. De proefversie kan je hier aanvragen.
Over Noell Taravati

Op mijn twaalfde ontwikkelde ik WordPress websites en dat is nooit meer veranderd. Nog altijd ga ik met passie en plezier de uitdaging aan. Iedere keer een nieuwe casus, met nieuwe mensen en een nieuw doel; dat houdt mijn werk spannend en meeslepend. 😊
- Wat ondernemers zeggen
Kamphuis
Het is fijn om alle diensten onder één partij te brengen, bij Peppix wordt alles snel geregeld en sturen ze een keer per maand een factuur.
Kamphuis
Steenbergen
Gemak dient de mens; bedankt voor jullie uitstekende hulp met onze website. Onze website kan er weer tegenaan!
Steenbergen
Van der Veen
De combinatie van een webhosting pakket met Google Apps for Work licentie is een fijne bijkomstigheid; dit scheelt mij tientallen euro’s per jaar!
Van der Veen