13 jun 2020

Hoe werkt het verhuizen van een domeinnaam?

Bij je huidige partij kun je een verhuiscode, soms “EPP code” genaamd, opvragen. Die code hebben wij nodig om je domein naar ons te verhuizen. Tijdens (of na) je aanvraag kun je die code aan ons doorgeven. Daarna moeten wij alleen nog je DNS instellingen overzetten. Dat doen wij gratis. Daarna is het verhuizen voltooid!

Als jij je domeinnaam van ons weer naar een andere partij wilt verhuizen, dan herhaal je deze stappen. Je vindt je EPP code in Mijn Peppix onder het kopje “Domeinen” in de bovenbalk.

Herman

Toen we in 2018 een IT partij zochten hebben we Peppix benaderd. We zijn nog steeds klant en onze website draait nog steeds goed. Bedankt voor de samenwerking.

Ruben
Steenbergen

Gemak dient de mens; bedankt voor jullie uitstekende hulp met onze website. Onze website kan er weer tegenaan!

Klaas
Weerkamp

Het duurde even voordat ik wist hoe DirectAdmin werkt, maar met de YouTube video’s en de uitleg via WhatsApp weet ik wat ik moet doen.

Stephan

 
De NalatenschapMakelaar
EVG Start
IDD.nu
Restaurant Klein Hartenstein
Coninx Orthopedie
AZ autobedrijf
Milieuraad
Finabling