Office 365 tweestapsverificatie instellen bij Peppix

07 jul 2024

Office 365 tweestapsverificatie instellen

Bang dat je account wordt gehackt? Met de tweestapsverificatie van Microsoft voeg je een extra laag beveiliging toe aan je account. In de onderstaande video wordt uitgelegd hoe je via office.com de tweestapsverificatie instelt met behulp van de Microsoft Authenticator app, beschikbaar voor iOS en Android. Je kunt ook andere programma’s zoals Google Authenticator, 1Password of LastPass gebruiken.

Vragen?

Wil je meer weten? Bekijk dan het officiële artikel van Microsoft. Je kunt ook terugkeren naar het overzicht of contact met ons opnemen via de klantenservice.

Van der Vliet

Onze webshop draait fantastisch op de nieuwe servers. Hoop dat dit zo blijft. Fijne partij dat snel bereikbaar is.

Thomas
Steenbergen

Gemak dient de mens; bedankt voor jullie uitstekende hulp met onze website. Onze website kan er weer tegenaan!

Klaas
Forsitan

In juni zijn we overgestapt naar Peppix voor een hostingpakket en de mail via Gmail. Alles loopt goed en we hebben geen storingen meer. Noëll heeft ons geholpen met het instellen van de mail in Outlook.

Forsitan Adviesbureau

 
UwStadsboer
24nannies
Medicon
Daylee
Plugged Live Shows
Bureau Up
COC Midden Nederland
Moving Mountains